Auto detailing

+48 502 414 402

Pracujemy na terenie

Województwa Mazowieckiego

Polerowanie lakieru

Renowacja lakieru

Na czym polega renowacja lakieru samochodowego?
Jest to wieloetapowy proces renowacji lakieru polegający na ścieraniu warstwy lakieru za pomocą odpowiednich padów oraz past polerskich. Podczas takiego zabiegu usuwamy zarysowania z lakieru oraz inne uszkodzenia powstałe przez warunki atmosferyczne. Każdy lakier się różni grubością i twardością, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zanim przystąpimy do maszynowego polerowania lakieru badamy grubość lakieru przy pomocy miernika.
Przed przystąpieniem do polerowania lakieru, odpowiednio przygotowujemy auto:

Usługa kierowana jest, do osób których samochód:
Renowacja lakieru one step

Auto odzyskuje blask i głębie lakieru, usuwamy drobne rysy powstałe przy myciu auta, hologramy. Taką usługę kierujemy do osób, które chcą w niedrogi sposób odświeżyć lakier używanego samochodu lub noszą się z zamiarem sprzedaży auta i chcą tym prostym zabiegiem podnieść wartość auta. Najkorzystniejszy wybór dla nowego auta przed aplikacją powłoki ceramicznej.

Cena

od 499 zł

Czas realizacji:

ustalany indywidualnie

Renowacja lakieru dwuetapowa

To polerowanie pozwala na odzyskanie głębi lakieru i blasku. Korekta lakieru usuwa znaczną ilość rys prostych i kolistych około 60-80% zarysowań. Jest to usługa dedykowana pod aplikację wosku lub powłoki ochronnej w celu utrzymania tego efektu na dłużej.

Cena

od 800 zł

Czas realizacji:

ustalany indywidualnie

Pełna korekta lakieru

Jest to najbardziej zaawansowany proces polerowania trzy etapowy i więcej, zdecydowanie jest to wariant dla pasjonatów, którzy w wyjątkowy oraz dosłowny sposób traktują pojęcie usunięcia jak największej ilości rys z powłoki lakierniczej. Pełna korekta lakieru pozwala usunąć rysy na poziomie 90-97%. Po takim zabiegu warto pomyśleć o zabezpieczeniu lakieru woskiem naturalnym lub syntetycznym marki Premium, bądź powłoką ceramiczną.

Cena

od  1300 zł

Czas realizacji:

ustalany indywidualnie

Bezinwazyjne przyciemnianie szyb
Bezinwazyjne przyciemnianie szyb
Detailing wnętrza
Detailing wnętrza
Polerowanie lakieru
Polerowanie lakieru
Zabezpieczenie lakieru
Zabezpieczenie lakieru
Zabezpieczenie felg powłoka ceramiczną
Zabezpieczenie felg powłoką ceramiczną
Przygotowanie aut do sprzedaży
Przygotowanie aut do sprzedaży