Auto detailing

+48 502 414 402

Pracujemy na terenie

Województwa Mazowieckiego

Zabezpieczenie lakieru

Woskowanie samochodu

Usługa uznawana jest za podstawowe zabezpieczenie lakieru samochodowego. Dobrej jakości wosk aplikowany na lakier sprawi, że twój samochód odzyska blask oraz zyska ochronę przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. W zależności od użytkowania trwałość wosku to około 6 miesięcy.

Zakres usługi:

przed nałożeniem wosku lakier jest oczyszczany z zanieczyszczeń, takich jak opiłki metaliczne i smoła. Następnie odtłuszczamy lakier, dzięki czemu etap ochrony lakieru jest maksymalnie wydłużony.

Cena

od 250 zł

Czas realizacji:

1 dzień

Ochrona kwarcowa lakieru

Powłoka kwarcowa utrzymuje się dłużej na lakierze, niż wosk, chroni lakier przed promieniami UV oraz nadmiernym przywieraniem zanieczyszczeń. Nadaje lakierowi szklistości i śliskości, trwałość powłoki do 12 miesięcy/20000 km.

Cena

od 500 zł

Czas realizacji:

1 dzień

Ochrona ceramiczna lakieru

Powłoka ceramiczna nałożona na lakier sprawi, że twoje auto stanie się odporniejsze na zabrudzenia takie jak: soki z drzew, ptasie odchody, kwaśne deszcze czy promienie UV. Wszystko to jest możliwe dzięki przezroczystej, niewidocznej powłoce na lakierze samochodowym, która chroni przed uszkodzeniami bardzo skutecznie- jest twarda i trwała. Ceramiczne zabezpieczenie otuli twoje auto szklistą powłoką i przedłuży piękny wygląd lakieru twojego pojazdu, a dodatkowo sprawi, że mycie i usuwanie zabrudzeń stanie się dziecinnie proste. Trwałość powłoki do 60 miesięcy.

Cena

od 2000 zł

Czas realizacji:

ustalany indywidualnie

Niewidzialna wycieraczka

Powłoki stosowane na powierzchnie szklane mają za zadanie odpychanie wody. Jej działanie zapewnia lepszą widoczność, co za tym idzie zwiększa bezpieczeństwo w deszczowe dni. Krople pod wpływem powietrza uciekają z szyby, dzięki czemu nie ma potrzeby używania wycieraczek.

Cena

100 zł

Powłoka na przednią szybę i dwie boczne.

Cena

160 zł

Powłoka na wszystkie szyby.

Bezinwazyjne przyciemnianie szyb
Bezinwazyjne przyciemnianie szyb
Detailing wnętrza
Detailing wnętrza
Polerowanie lakieru
Polerowanie lakieru
Zabezpieczenie lakieru
Zabezpieczenie lakieru
Zabezpieczenie felg powłoka ceramiczną
Zabezpieczenie felg powłoką ceramiczną
Przygotowanie aut do sprzedaży
Przygotowanie aut do sprzedaży